Beurer - Sağlıklı bir yaşam için

Beurer GmbH, sağlık ve refah segmentinde 99 yıldır pazar lideridir.

Beurer yaşam segmentinde Elektirikli ve Mobil olmak üzere ısıtmalı battaniye, ayak ısıtıcıları, ısıtma yastıkları, ısı yastığı ve ısıtmalı battaniye ve Cam teraziler, tasarım-Hattı cam terazileri, teşhis/tanı terazileri, kişisel teraziler, mutfak terazileri,valiz terazileri, aroma difüzörleri,oda hava nemlendiricileri,nem alma cihazları, ve hava temizleme cihazları sunmaktadır.

Beurer, üst kol ve bilekten tansiyon ölçme cihazları, ateş termometreleri (kızılötesi,temassız,alından ölçer,kulaktan ölçer vb ),pulse oximetreler, ve nebulizatörler ( Ultrasonik ve kompresörlü ) olmak üzere bir dizi tıbbi malzeme ürünü vardır. Ayrıca Tıbbi malzeme tedavi edici ürün segmentinde ise  ; EMS / TENS stimülasyon üniteleri, sivrisinek ısırık iyileştirici, kızılötesi lambaları vardır,bunun yanında  ayak veya vücut masaj aletleri ve shiatsu masaj koltuklarını içerir. Güzellik alanında manikür ve pedikür cihazları, kozmetik aynaları,anti-aging,yüz temizleme fırçaları  ve yüz saunası bulunmaktadır.2012'de ELLE'de Beurer koleksiyonuna eklenmiştir, epilasyon ürünleri, manikür / pedikür cihazları ve yüz bakımı ürünleri de dahil olmak üzere geniş kapsamlı güzellik cihazları satışı yapılmaktadır. Koşu ve Spor meraklıları için Beurer, kalp hızı monitörleri ve sensörleri,adım sayar saatler,nabız ölçüm saatleri ve bunların IOS/Android ile kontrol edilebilir ürünlerini de sağlamaktadır.

 

Beurer şirket markası altında uzun yıllardır kilo, beslenme, şeker hastalığı, sağlıklı yaşam, spor ve yaşam tarzı ile ilgili birinci sınıf ürünler sunmaktadır Beurer ürünleri bir çok kez, " Yenilikçi tasarım ve kolay kullanım için" Stiftung Warentest "(önde gelen Alman tüketici güvenliği grubu)," Oeko Test " veya” Plus X “ Ödüllerine layık görülmüştür. Tüm elektrikli battaniyeleri, battaniyelerin altında ısıtma ve yıkanabilir ısıtma yastıkları için Beurer'e Oeko-Test sertifikasına ve ayrıca BSS ( Beurer Safety System ) beurer güvenlik sertifikasına sahiptir.

 

Hayatınızı kolaylaştıracak kişisel ürün tercihleriniz de beurer dediğiniz için teşekkür ederiz.

NABIZ TIP © 2019 - Tüm Hakları Saklıdır.