Hakkımızda

Sağlıklı bir yaşam için...

Mutlu bir yaşamın anahtarı sağlıklı yaşamaktır.

Ve biz Nabız TIP, bu düşünceden yola çıkarak 20 yılı aşkın süredir size sağlıklı yaşamın kapılarını aralamaktayız. Büyük bir emekle alanında uzman kişiler tarafından hazırlanmış olan ürünleri siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunmaktayız.

1997 yılında kurulan firmamız, dinamik ve deneyimli kadrosu ile yurtiçi ve yurtdışında Sağlık sektöründe geniş çaplı çalışmalara imza atmıştır. Hızla küreselleşen dünyaya ayak uydurabilmek için öncelik verdiği AR&GE çalışmaları sayesinde kendini yenileyebilmeyi başarmış olan Nabız TIP Medikal Gereçler  ve Sanayi Ltd Şti. çok kısa bir süre içerisinde sağlık alanında her türlü ihtiyaca cevap verebilecek bir konuma gelmiş ve Kendi markası olan PULSE MED ürünlerini yelpazesine katmıştır.

Sunduğu çeşitli ürün  yelpazesi ile Türk toplumunun sağlıklı yaşamına katkıda bulunmayı temel hedef kabul eden Nabız Tıp, bu yöndeki çalışmalarını sürekli geliştirebilmek amacıyla, rekabet üstünlüklerini kalıcı kılmayı hedef alan bir anlayışı benimsemiştir.

Çalışma arkadaşları ve müşterilerinden aldığı güçle kurulduğu günden itibaren heyecanından hiç birşey kaybetmeyen Nabız Tıp, müşteri memnuniyeti, uygun fiyatlar, zamanında ürün teslimi gibi konularda gösterdiği hassasiyetten dolayı sağlık sektöründe hak ettiği yerde bulunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

"En Değerli varlığınız sağlığınız için hep yanınızda olacağız"

Bu bizim için Populer bir slogan değil, yaptıklarımızın ve düşüncemizin temelidir.

 

NABIZ TIP LTD ŞTİ

Oda sicil No: 59/2300 / Ticaret Sicil No: 133388

Seğmenler VD / 6270060899

NABIZ TIP © 2019 - Tüm Hakları Saklıdır.